• SONY DSC

Site Taşınma Kuralları

 Taşınma takvimi

  • Taşınma işlemleri Hafta içi ve Cumartesi günleri  10:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşebilir, pazar günleri, resmi tatil günleri ve bayramlarda taşınma işlemi gerçekleştirilemez.

 

Araç sınırlamaları

  • Siteye sekiz teker ve üzeri büyük kamyon veya tırlarla kesinlikle giriş yapılamayacak bu şekilde gelen kamyonlar içeriye alınmayıp site dışında küçük kamyonetlerle aktarma yaparak taşınma işlemi gerçekleşebilecektir.

 

Site yönetimine yapılacak bildirimler

  • Siteye Taşınma Durumunda; Siteye taşınacak ev sahipleri veya kiracılar 3 gün öncesinden Site yönetimine gelerek site bilgi formunu doldurarak kayıt yaptırmaları, site yaşam kuralları ve yönetim planını almaları gerekmektedir.
  • Siteden Taşınma Durumunda; Siteden taşınacak ev sahipleri veya kiracıların taşınmadan 3 gün önce Yönetime gelerek borcu yoktur yazısı alması gerekmektedir. Kiracıların taşınması mutlaka ev sahibinin yazılı teyidi ile olacaktır. Borcu olan site sakinlerine taşınma amaçlı gelen nakliye araçları kesinlikle site içerisine alınmayacak, borcunu ödemeyi müteakip taşınmasına izin verilecektir.

 

× Yukarıda yazan maddeleri kat malikleri kiracılarına tebliğ etmekle yükümlüdür. Bu hususta bütün hukuki ve cezai sorumluluk kat maliklerine aittir.